Elektrik Ustası İle Verdiğimiz Hizmetlerimiz
Kablo temassızlığı ve kablo hasarı sorunları
Elektrik tesisatı içinde bulunan kabloların zamanla eskimesi ya da bükülmeler ile birlikte kırılması sonucu kablolarda bir takım temassızlıklar olabilir. Bu temassızlıklar elektrik akımının kablodan geçmesini önler. Bu durum teknik tamir hizmeti gerektirir. Ayrıca kimi zamanda kablonun hasar görmesinden dolayı bir takım sorunlar yaşanabilir. Şirketimiz bu durumlar için gezici elektrik ustası ile 7-24 garantili ve ekonomik tamir hizmeti vermektedir.

Şalter sorunları
Elektrik devrelerinin fazla gelen akımla ve voltaj nedeni ile zarar görmemesi için ve devrenin manuel olarak kapatılıp açılabilmesi için kullanılan elektrik elemanlarından olan şalter bazı elektrik dalgalanmaları durumlarında bozulabilir. Başka bir durumda kablolarda olan kısa devreler sonucu yanabilir. Bu gibi durumlarda şirketimiz gezici elektrik ustaları ile evinize iş yerinize kısa zaman içinde gelerek arızalarını giderir. 7-24 verilen hizmetimiz garantilidir. İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmet verilmektedir.

Priz ve ampul arızaları ve değişimi
Prizler elektriğin kullandığımız elektronik aletlere geçişini saplayan elektrik elemanlarıdır. Eskime, kısa devre, topraklama sisteminin zarar görmesi gibi sorunlarda prizlerde bozulmalar olabilir. Çağrı merkezimize bağlanmanız durumunda gezici elektrik ustalarımız problemin çözümü için gece ve gündüz 7-24 evinize işyerinize gelebilir. Tamirat hizmetimiz garantili ve ekonomiktir.

Prizlerinizi veya ampullerinizi tamamen yenileri ile değiştirmek isteyebilirsiniz. Şirketimiz elektrik ustası ile priz ve ampul değişikliği hizmeti vermektedir.

Elektrik Sayaç Pano değişimi
Elektrik sayaçları elektrik kullanımını ölçen cihazlardır. Bu cihazların arızalanması durumunda elektrik akımı ölçülemez. Ayrıca elektrik sayaçları değişik prensiplere göre çalışırlar. Daha az elektrik ücreti ödemek için sayacınızı değiştirmek isterseniz çağrı merkezimizden şirketimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca yüksek akımla elektrik kullanılan zamanlarda özellikle yaz aylarında yüksek klima kullanılan zamanlarda sayaç panoları çok fazla ısınır ve bozulabilir. Bu durumlarda talebiniz halinde şirketimiz gezici elektrik ustası’nı hemen evinize, işyerinize gönderir. Hizmetimiz garantili ve ekonomiktir. Ayrıca hizmet sonrası kapıda ödeme imkanı vardır.

Elektrik Arıza Tespiti ve Tamiri
Elektrik arızaları hayatın olağan akışı çerçevesinde karşılaşılabilen sorunlardandır. Genel arızaların yanı sıra bazen elektrik ustası ile profesyonel teknik hizmet alınması gereken arızalar ile de karşılaşılmaktadır. Bu durumlar genel olarak;Kısa devre, pano tesisatı, kablonun su alması, kabloda hasar ve kopukluk, kablo temassızlığı, şalter sorunları, elektrik sigortası arızaları, priz ve ampul arızaları şeklindedir. Ancak şirketimiz her türlü elektrik bakım, onarım ve arıza tespiti ve tamiri noktasında 15 yıllık tecrübesi ile garantili ve ekonomik hizmet vermektedir. Her türlü elektrik arızanızda şirketimizi arayarak elektrik ustası gönderilmesini isteyebilirsiniz.